Ainult$59‎
$79‎
Üllata ennast
Paljasta oma etniline päritolu ja leia uusi sugulasi meie lihtsa DNA testiga.
Ainult$59‎
$79‎
Kõrgeimad tehnoloogilised standardid on vastavuses kõige taskukohasema hinnaga turul.
Sinu DNA paljastab su ainulaadse pärimuse — etnilised grupid ja geograafilised piirkonnad, millistelt sa pärined.
Leia uusi sugulasi, keda sa iial ei teadnud olemas olevat läbi oma jagatud DNA.

Over the past 16 years, MyHeritage has helped millions of people find new family members and discover their ethnic origins.

Where in the world is your family from?

The places your ancestors called home are encoded in your DNA. Ethnic groups historically come from the same geographic regions and draw from a local gene pool. We analyze your DNA to determine which portions are estimated to originate from each of our 42 supported ethnicities — the largest number offered by any major DNA testing service. Õpi juurde

Who will you discover?

We search for people whose DNA matches yours: your relatives. Our DNA Matching technology reveals the percentage of DNA you share with your matches, showing you how closely related you are. You can connect with your newly found relatives to learn more about your family and discover shared ancestors.Õpi juurde

KK

 • Mida võin ma õppida DNA testist, mida ma ei saaks muidu teada?
  MyHeritage'iga võid sa avastada sugulasi, kellest sa varem ei teadnud, kellel on sinuga samad DNA segmendid, mis pärinevad samalt ühiselt esivanemalt. Sa paljastad oma esivanemate etnilise ja geograafilise päritolu - mis võib sisaldada mõne üllatuse. Sa võid teada saada, millised sinu DNA osad oled sa pärinud kummaltki oma vanemalt.
 • Millised on teiste pereliikmete testimise kasud?
  Igal sinu suguvõsa liikmel on unikaalsed DNA osad, mis koos võivad avada sinu suguvõsa loo. Ühe või mõlema sinu vanema testimine võimaldab sul saada lisainformatsiooni sinu enda DNA Sobivustest. Näiteks võid sa leida, kas vastav kokkusobivus on isa- või emaliini pidi. Sa avastad ka täiendavalt sugulasi nende igaühe DNA 100% võrdlemise teel (ainult 50% asemel, mille sa oled pärinud). Õdede-vendade, nõbude ja teiste sugulaste testimine on samuti väga kasulik täiendavate sugulaste avastamisel ja sinu enda sobivuste tundma õppimisel. Kuna geneetiline pärilikkus on juhuslik, võivad sinu õed-vennad saada sinu omadest erinevaid rahvuskuuluvuse tulemusi ja on kütkestav ja mõnus võrrelda teie tulemusi.
 • Mis siis, kui olen juba varem teinud DNA testi? Kas MyHeritage'i test pakub mulle uut infot?
  Jah. Sinu DNA testimine MyHeritage´ga pakub märkimisväärseid kasusid, isegi kui sa oled juba teinud DNA testi mujal. Kasutades MyHeritage'it on sul võimalik saada unikaalseid vasteid kasutajatelt, kes on testinud ainult MyHeritage´iga, aga ka vasteid kasutajatelt, kes laadisid oma tulemused üles MyHeritage'isse teistelt teenuse pakkujatelt. Tänu MyHeritage'i saadavusele enam kui 40-s keeles ja laiale rahvusvahelisele levile on sul paremad võimalused olla vastavusse viidud sugulastega, kes elavad teistes maades. Sa saad lalaulatusliku rahvuskuuluvuse analüüsi MyHeritage'ilt, mis võib välja tuua uut informatsiooni.
 • Can I give MyHeritage DNA as a gift?
  Yes! When placing the order online you can either ship the kit to yourself, or provide the recipient's shipping address and we will ship the DNA kit to them directly. Once they receive the DNA kit you purchased for them, they will be asked to open a free MyHeritage account if they don't have one already, and activate their new kit.
  From the moment they activate their kit, we will send them relevant emails about tracking their sample, and of course, the results themselves once they are ready.
 • Missugust tüüpi proovi pean ma andma?
  The MyHeritage DNA testikomplekti on lihtne kasutada ja ei sisalda vere- ega süljevõtmist. Sinu proovi kogumiseks pead sa lihtsalt kraapima oma põskede sisemust väikese vatitupsuga umbes 45 sekundit ja kordama seda teise vatitupsuga varukoopia tegemiseks. Vatitupsud pannakse seejärel kolbidesse ja postitatakse meie DNA laborisse analüüsiks. Tulemused on sinule kättesaadavad turvaliselt vaatamiseks MyHeritage lehel.
 • Kui kaua võtab tulemuste saamine?
  Nii pea kui su komplekt saabub meie laborisse, võtab tulemusteni jõudmine 3 kuni 4 nädalat. Kui tulemused on olemas, siis teavitame sind e-kirja kaudu ja tulemused on sinule kättesaadavad MyHeritage's.
 • How do you process my DNA sample?
  The MyHeritage DNA test uses microarray-based autosomal DNA testing. This test provides the raw data that helps us calculate your DNA matches and ethnicity analysis from all ancestral lines, both paternal and maternal.
 • Mis on seos DNA ja sugupuude vahel?
  DNA ja sugupuud täiendavad teineteist. DNAd saab kasutada, et tõestada või ümber lükata dokumenteeritud sugupuu ühendusi. Näiteks kui on olemas keegi sinu perekonnanimega isik või sugupuu omanik, kellega sul on Smart Match™, võite te mõlemad testida Myeritage DNA alusel, et leida üles, kas te olete tõesti suguluses. Vastupidi, sugupuud on hindamatu väärtusega, et saada aru sugulusteest DNA sobivuste juurde. Sugupuu loomine on soovituslik igaühele, kes teeb DNA testi, selleks et saada maksimumi DNA tulemustest ja paljastada kogu lugu nende taga. MyHeritage pakub suurepäraseid vahendeid sugupuu loomiseks ja 9.6 miljardit ajaloolist kirjet, mis teevad selle laiendamise lõbusaks ja kergeks.