$99‎
Ainult$69‎
Üllata ennast
Paljasta oma etniline päritolu ja leia uusi sugulasi meie lihtsa DNA testiga.
$99‎
Ainult$69‎
SPECIAL OFFER
30% off
Ends august 20
Kõrgeimad tehnoloogilised standardid on vastavuses kõige taskukohasema hinnaga turul.
Sinu DNA paljastab su ainulaadse pärimuse — etnilised grupid ja geograafilised piirkonnad, millistelt sa pärined.
Leia uusi sugulasi, keda sa iial ei teadnud olemas olevat läbi oma jagatud DNA.
Elu muutvad avastused on mõne lihtsa sammu kaugusel
Sinu DNA sisse on lukustatud unikaalne etniline kooslus, sinu esivanemate ajalugu, ja sinu lähedaste ja kaugete sugulaste võrk, keda leida. Ühe kiire põse kaapimisega määrab test kindlaks su etnilised päritolud ja leiab su sugulased.
1. Telli oma DNA komplekt võrgus
2. Saada tagasi oma proov
3. Sinu DNA-d analüüsitakse meie laboris Vaata DNA labori videot
4. Vaata oma tulemusi võrgus 3-4 nädala jooksul
Paljasta oma etnilised päritolud
Avasta need kohad, milliseid su esivanemad kutsusid koduks.
Sa saad jaotuse, millised sinu DNA osad tulevad erinevatelt maailma rahvastikelt. Sa võid avastada juuri ootamatutest kohtadest.
Ühenda äsjaleitud perega
Me otsime inimesi, kelle DNA vastab sinu omale: sinu sugulased. Sa võid ühendust võtta oma äsjaleitud sugulastega ja õppida oma pere kohta ja avastada jagatud esivanemad.

Juba teinud DNA testi? Laadi üles olemasolevad DNA tulemused.

MyHeritage´il on suurim rahvusvaheline võrk sugupuudest maailmas. Võta viimast oma DNA testist ehitades oma sugupuud ja uurides oma uusi peresidemeid.
Sinu privaatsus
Sinu privaatsus on äärmiselt tähtis.
Me oleme teinud märkimisväärseid investeeringuid, et kindlustada, et su konto ja isiklikud üksikasjad on turvatud ja kaitstud mitmete krüpteerimise kihtidega. Kogu testimine on tehtud meie maailma juhtivas, CLIA sertifitseeritud, CAP akrediteeritud laboris Ühendriikides.
MyHeritage DNA seletatud
How do I collect my DNA sample?
Collecting your DNA sample involves a simple cheek swab and can easily be accomplished in two minutes or less. You will receive detailed instructions for sample collection along with your DNA test kit. You may also view our instructional video that shows the process.
Missugust tüüpi proovi pean ma andma?
The MyHeritage DNA testikomplekti on lihtne kasutada ja ei sisalda vere- ega süljevõtmist. Sinu proovi kogumiseks pead sa lihtsalt kraapima oma põskede sisemust väikese vatitupsuga umbes 45 sekundit ja kordama seda teise vatitupsuga varukoopia tegemiseks. Vatitupsud pannakse seejärel kolbidesse ja postitatakse meie DNA laborisse analüüsiks. Tulemused on sinule kättesaadavad turvaliselt vaatamiseks MyHeritage lehel.
Mida võin ma õppida DNA testist, mida ma ei saaks muidu teada?
MyHeritage'iga võid sa avastada sugulasi, kellest sa varem ei teadnud, kellel on sinuga samad DNA segmendid, mis pärinevad samalt ühiselt esivanemalt. Sa paljastad oma esivanemate etnilise ja geograafilise päritolu - mis võib sisaldada mõne üllatuse. Sa võid teada saada, millised sinu DNA osad oled sa pärinud kummaltki oma vanemalt.
Millised on teiste pereliikmete testimise kasud?
Igal sinu suguvõsa liikmel on unikaalsed DNA osad, mis koos võivad avada sinu suguvõsa loo. Ühe või mõlema sinu vanema testimine võimaldab sul saada lisainformatsiooni sinu enda DNA Sobivustest. Näiteks võid sa leida, kas vastav kokkusobivus on isa- või emaliini pidi. Sa avastad ka täiendavalt sugulasi nende igaühe DNA 100% võrdlemise teel (ainult 50% asemel, mille sa oled pärinud). Õdede-vendade, nõbude ja teiste sugulaste testimine on samuti väga kasulik täiendavate sugulaste avastamisel ja sinu enda sobivuste tundma õppimisel. Kuna geneetiline pärilikkus on juhuslik, võivad sinu õed-vennad saada sinu omadest erinevaid rahvuskuuluvuse tulemusi ja on kütkestav ja mõnus võrrelda teie tulemusi.
Mis siis, kui olen juba varem teinud DNA testi? Kas MyHeritage'i test pakub mulle uut infot?
Jah. Sinu DNA testimine MyHeritage´ga pakub märkimisväärseid kasusid, isegi kui sa oled juba teinud DNA testi mujal. Kasutades MyHeritage'it on sul võimalik saada unikaalseid vasteid kasutajatelt, kes on testinud ainult MyHeritage´iga, aga ka vasteid kasutajatelt, kes laadisid oma tulemused üles MyHeritage'isse teistelt teenuse pakkujatelt. Tänu MyHeritage'i saadavusele enam kui 40-s keeles ja laiale rahvusvahelisele levile on sul paremad võimalused olla vastavusse viidud sugulastega, kes elavad teistes maades. Sa saad lalaulatusliku rahvuskuuluvuse analüüsi MyHeritage'ilt, mis võib välja tuua uut informatsiooni.
Kui kaua võtab tulemuste saamine?
Nii pea kui su komplekt saabub meie laborisse, võtab tulemusteni jõudmine 3 kuni 4 nädalat. Kui tulemused on olemas, siis teavitame sind e-kirja kaudu ja tulemused on sinule kättesaadavad MyHeritage's.
Mis on seos DNA ja sugupuude vahel?
DNA ja sugupuud täiendavad teineteist. DNAd saab kasutada, et tõestada või ümber lükata dokumenteeritud sugupuu ühendusi. Näiteks kui on olemas keegi sinu perekonnanimega isik või sugupuu omanik, kellega sul on Smart Match™, võite te mõlemad testida Myeritage DNA alusel, et leida üles, kas te olete tõesti suguluses. Vastupidi, sugupuud on hindamatu väärtusega, et saada aru sugulusteest DNA sobivuste juurde. Sugupuu loomine on soovituslik igaühele, kes teeb DNA testi, selleks et saada maksimumi DNA tulemustest ja paljastada kogu lugu nende taga. MyHeritage pakub suurepäraseid vahendeid sugupuu loomiseks ja 8 miljardit ajaloolist kirjet, mis teevad selle laiendamise lõbusaks ja kergeks.
How do you process my DNA sample?
The MyHeritage DNA test uses microarray-based autosomal DNA testing. This test provides the raw data that helps us calculate your DNA matches and ethnicity analysis from all ancestral lines, both paternal and maternal.